8 жовтня - День юриста

 
Щиро вітаю всіх правників краю
з професійним святом – Днем юриста!
 
       Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста, адже без знання законів неможливо бути успішним політиком, державним діячем, керівником установи, підприємцем, аудитором, кваліфікованим спеціалістом, бухгалтером, податковим консультантом, менеджером тощо. Щодня до правників за порадою й допомогою звертаються тисячі громадян. Люди покладають на вас великі надії у справі утвердження законності та правопорядку, моральності й милосердя. Відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість, надати об’єктивну консультацію - це робота юристів, людей, яким належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону.
   Шановні юристи, ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, відданості, цілеспрямованості. Переконаний, що високий професіоналізм, ерудиція, врівноваженість, дипломатичність, розуміння кожної справи до найменших тонкощів і постійне прагнення до самовдосконалення допоможуть вам здобути ще більшу повагу громадян, підвищити їх довіру до вашої діяльності.  
  У день професійного свята бажаю вам плідної праці, терпіння, здійснення мрій і задумів, а також вдячних клієнтів, успішних справ і безумовного дотримання букви закону.
   Щастя вам, міцного здоров’я, життєвих гараздів, родинного добробуту на довгі роки!
 
З повагою
Заступник голови районної  ради                                  Т.Г.Пачесюк
Повернутись