8 серпня відбулося засідання постійної комісії районної ради

 

   Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту, яке провела заступник голови комісії Тетяна Безелюк.
  У роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба.
   На своєму засіданні комісія розглянула 6 питань, включених до порядку денного. 
   У ході роботи депутати ознайомилися з проектом Програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади в Монастирищенському районі засобами масової інформації протягом 2016-2018 років, який презентувала Світлана Семененко, начальник відділу з питань регіональної та інформаційної політики, зв’язків із засобами масової інформації апарату райдержадміністрації.
  Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Неля Залозна інформувала присутніх про визначення опорного навчального закладу на базі Монастирищенської спеціалізованої школи №5 та пропонувала винести на чергове засідання районної ради питання про погодження кандидатури Лисюк Валентини Прокопівнина посаду директора  Коритнянського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області.
  Після проведеного детального обговорення постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту прийняла відповідні висновки і пропозиції з розглянутих питань та рекомендувала винести їх на розгляд чергової востмої сесії районної ради.
   До комісії надійшли звернення депутата районної ради Миколи Трохимчука про збереження від оптимізації навчально-виховного закладу у селі Степівка та звернення батьківського комітету, учителів та працівників Петрівського НВК І-ІІ ступенів до депутата Юрія Шатайла з проханням не проводити реорганізацію даної школ, так як у вищевказаних закладах станом на 1 вересня кількість учнів становитиме понад 25 осіб. З даного питання комісія прийняла рішення доручити відділу освіти райдержадміністрації вивчити ці питання, провести відповідні прорахунки та доповісти про опрацьовані результати на засіданні президії районної ради.
   Крім того, у зв’язку із призупиненням  дії рішення районної ради від 22.04.2016 № 6-10/VIІ “Про вихід зі складу засновників редакції газети «Зоря» попередньою сесією районної ради, депутати запропонували заслухати звіт про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства  «Монастирищенська редакція районної газети «Зоря» на президії районної ради, що відбудеться у середу, 10 серпня.
                                                    Виконавчий апарат районної ради
 
Повернутись