5 травня - величне свято Воскресіння Христового

 

Дорогі краяни!


   Від усього серця щиро вітаю з найсвітлішим весняним святом, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією – із Великоднем!
    Для кожного з нас цей день сповнений особливого змісту. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на Боже Благословення. У ці дні, замислюючись над глибинною сутністю життя, ми традиційно звіряємо свої вчинки з безсмертними заповідями, які вчать милосердю та благодійності, наповнюють серця любов'ю й добром, надихають на злагоду та єднання заради утвердження ідей високого гуманізму.
     Великодні свята – це найкращий час для переосмислення та прощення. Сьогодні, як ніколи, нам потрібні єдність, порозуміння, співчуття й любов. Дякуючи Богові, ми маємо сили й волю разом побудувати на своїй землі таке життя, де кожній людині будуть забезпечені гідні умови життя, шана й увага, а рідній країні - мир і благоденство. На цьому шляху нині перед усією нашою громадою стоїть багато проблем, розв`язання котрих залежить від нас самих, від нашого вміння бачити один одного та чути, від нашого побажання добра один одному, незалежно від політичних уподобань і релігійних конфесій. Тож у цей світлоносний день у спільній молитві попросімо у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праведної праці.     
    Вітаючи зі світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю вам, дорогі монастирищани, і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь осяє ваш розум і серце світлом своєї премудрості та зміцнить ваші сили й бажання творити добро на рідній землі на благо нашого краю, в ім’я щасливої долі кожної родини та благословенної України! Христос Воскрес!

 
 
З повагою
Голова районної ради                              І.І.Нестеренко

 

 
Повернутись