29-30 липня проведено засідання постійних комісій районної ради

 
 
29-30 липня 2015 року відбулися засідання постійних комісій районної ради, на яких було розглянуто ряд питань, що виносяться на чергове засідання Монастирищенської районної ради. Так постійна комісія з питань базових галузей народного господарства, підприємництва, житлово – комунального господарства, приватизації та інвестиційної діяльності (голова комісії Володимир Левадський) розглянула та рекомендувала сесії районної ради проект Плану розвитку Монастирищенського району Черкаської області на період до 2020 року. Проект представила начальник відділу економіки районної державної адміністрації Наталія Бородій.
 
Постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансової та податкової політики, власності (голова комісії Тетяна Пономаренко) після відповідного опрацювання винесла на сесійний розгляд питання внесення змін до районного бюджету на поточний рік та низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності.
 
На своєму засіданні постійна комісія з питань законності, правопорядку, соціального захисту населення та дотримання конституційних прав громадян (голова комісії Володимир Горбунов) прийняла рішення винести на розгляд ради проект районної комплексної програми медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки та рекомендувала внести зміни до районної комплексної програми «Турбота»на 2014-2020 роки.
 
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та санітарно – епідеміологічного благополуччя населення (голова комісії Володимимр Фещенко) розглянула та схвалила проект районної програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань на 2015-2020 роки для розгляду на пленарному засіданні районної ради.
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

Повернутись