28 червня відбулася чергова тридцять перша сесія

                                                                  
  28 травня 2014 року відбулася чергова тридцять перша сесія Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 21 питання, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та засіданні президії районної ради. 
     На сесію прибуло   43 депутати  із 60 обраних.
   Відкрив і провів сесію заступник голови  районної ради Тарас Пачесюк. 
    У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, його заступник, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, голови територіальних громад району, представники місцевих засобів масової  інформації.
  На початку засідання заступник голови районної ради Тарас Пачесюк оголосив хвилину мовчання в пам’ять загиблих на Сході України.
   До порядку денного пленарного засідання були внесені актуальні питання життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.
   На початку роботи пленарного засідання про необхідність внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 №28-1/VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» доповідав заступник голови районної ради Тарас Пачесюк.  Депутати одноголосно підтримали запропоновані пропозиції.       
   Значну увагу депутати районної ради приділили обговоренню та затвердженню низки програм: районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2014-2016 роки, районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки, затвердження Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту спортивних майданчиків Монастирищенського району на 2014-2016 роки, програму розвитку футболу у Монастирищенському районі на 2014-2018 роки, програму організації рятування людей на водних об’єктах.   У ході сесії депутати затвердили план роботи районної ради на друге півріччя 2014 року та прийняли відповідне рішення щодо надання згоди на прийняття Маньківського комунального поліграфічного підприємства Черкаської обласної ради та внесли пропозицію щодо створення комісії з вивчення даного питання.
  У ході сесії депутати розглянули звернення до Кабінету Міністрів України, голови Черкаської обласної державної адміністрації, народного депутата України Яценка А.В. щодо фінансування капітального ремонту установ освіти району на 2014-2016 роки та розглянули питання управління майном районної комунальної власності.
  З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення одноголосно.
 
                                                          Виконавчий апарат районної ради
Повернутись