26 вересня відбулися засідання постійних комісій районної ради

    Засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення

 
    26 вересня 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення  (голова комісії В.О.Фещенко).Члени комісії розглянули такі питання:
   - Про хід виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки.
   - Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо подолання дитячої бездоглядності та про стан роботи з дітьми, що потрапили в складні життєві обставини.
     - Про зміни у структурі і чисельності закладів охорони здоров’я району.
   Також депутати розглянули та обговорили й інші питання, віднесені до компетенції цієї комісії.
   За результатами розгляду питань були прийняті відповідні висновки й рекомендації комісії, а саме, звернутися до міської, селищної, сільських рад з рекомендацією про встановлення чіткого режиму роботи закладів торгівлі та розважальних закладів відповідно до вимог чинного законодавства до 22.00 год.      
     У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради О.С.Токмач, районний педіатр ЦРЛ М.Л. Соколенко, начальник служби у справах дітей Л.М.Редька, депутати районної ради.
         

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сім'ї, молоді і спорту

   26 вересня 2014 року відбулося чергове засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сім’ї, молоді і спорту.
     Відкрила і вела засідання голова комісії А.М.Дудник.
     На засіданні постійної комісії було розглянуто 5 питань.
  Увазі депутатів районної ради був представлений проект Статуту Зюбриської загальноосвітньої школи І ступеня Монастирищенської районної ради Черкаської області, розроблений відділом освіти райдержадміністрації у зв’язку з реорганізацією  Зюбриського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня» Монастирищенської районної ради Черкаської області шляхом поділу на Зюбриську загальноосвітню школу І ступеня Монастирищенської районної ради Черкаської області та дошкільний навчальний заклад Зюбриської сільської ради.
    У ході засідання депутати провели обговорення з таких питань: про внесення змін  до рішень районної ради від 31.01.2014 №28-5/VІ «Про затвердження структури і чисельності установ освіти району на 2014 рік» та від 31.01.2014 №28-5/VІ «Про затвердження районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2014-2016 роки; про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у Монастирищенській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість».  
    Крім цього, на засіданні постійної комісії було попередньо погоджено кандидатуру на посаду директора Шабастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області.
    У результаті роботи комісії депутатами було схвалено та рекомендовано винести на засідання чергової сесії районної ради п’ять проектів рішень.

 

                                               Виконавчий апарат районної ради

 
Повернутись