24 серпня - День незалежності України

                                                                                                                                

 

Шановні монастирищани!

  У ці серпневі дні календар історії відраховує двадцять третю річницю незалежності України – події, коли втілилася споконвічна мрія української нації мати «свою правду, і силу, і волю…» і реалізувалися споконвічні прагнення українців до вільного життя і власній державі, до свободи і соборності. Тож з нагоди великого свята нашого народу та нашої державності – Дня незалежності України - прийміть найсердечніші вітання і побажання.
  День Незалежності – не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
    Виміром щасливої долі будь-якого народу є його незалежність. Це – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, обагрене кров’ю, випестуване в думках численних поколінь багатовікової історії свободолюбної країни.
Віками прямуючи до незалежності, українці, не покладаючи рук, не схиляючи голови, не шкодуючи сил і життя, наближали, взиваючи до Господа, цей омріяний день.
    Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.
   Здобувши 23 роки тому  історичний шанс стати сучасною, заможною, шанованою нацією, Україна у своєму поступі завжди прагнула будувати незалежну суверенну державу за принципом демократії, політичної та економічної свободи.
    Так уже історично склалося, що кожна країна, яка здобуває незалежність, має перегорнути сторінку своєї історії, написану кров’ю. Україна в 1990–1991 роках уникнула цієї долі й поновила державність без бойових сутичок. Але свою ціну крові вона сплатила далекого 1918-го і, як не жахливо це звучить, продовжує сплачувати сьогодні, зазнаючи агресії та військового вторгнення від сусідньої, колись братської, держави. Увесь цивілізований світ із великим занепокоєнням дивиться у наш бік, розуміючи яку загрозу суверенітету європейських країн несе розхитування політичної ситуації всередині України та провокування військових сутичок, в ході яких вже загинуло більше 2 тисяч мирних українців.
   Маючи перспективи стати однією з найбільш заможних європейських держав,  лише зараз українці здобувають справжню незалежність, кров’ю відвойовуючи собі право жити і працювати на своїй землі. Вірю, сила духу і козацького гарту українського народу допоможе здобути волю і правду, і силу.
    Сьогодні День незалежності висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, країною, Богом, перед поколіннями, які прийдуть після нас, адже Незалежність – основа людської і національної гідності, вона робить нас вільними і сильними, формує нове мислення та світогляд, вимагає від нас виважених вчинків і усвідомлених дій.
    І я переконаний:вороги України зазнають поразки. Впевненості у нашій перемозі надає подвиг наших великих попередників, наша героїчна історіята подвиги справжніх героїв сьогодення.
  У цей славний день у серці кожного патріота-українця-  літняблакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються у барви нашого українського державного стяга – символу свободи та праці вільної людини на вільній землі.
  Тож нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом зібраного збіжжя принесе у ваш спільний український дім щастя і добро, порозуміння та злагоду, мир та любов!
    Це і стане запорукою успіху всіх наших подальших державотворчих зусиль на шляху утвердження вільної, незалежної, соборної України.

 

 
Слава Україні!
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                       Т.Г.Пачесюк

 

 

                                                        

                                                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись