1 червня - День захисту дітей

                                                    
 
        Традиційно в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими й щасливими, прославляли свої родини й рідний край. Як сьогодні виховаємо наших дітей, якими вони виростуть, таким і буде наше майбутнє, майбутнє країни.
       Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від байдужості й самотності. У малечі не може бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав мають стати одним із найголовніших наших обов'язків. Діти повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль і насильство. Давайте створимо для них такий світ разом. 
      Потрібно всім нам сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
      Дорогі юні друзі! Бажаю вам  міцного здоров’я, щастя, добра, родинного затишку й тепла. Нехай ваше життя буде сповнене яскравими барвами радості, приємними враженнями й відкриттями! Нехай здійсняться всі ваші мрії!
      Зі святом вас!
 
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                       Т.Г.Пачесюк
Повернутись